Medinės natūralios terasos atnaujinimas pavasarį

Dažnai medinės įrengtos terasos paliekamos natūralios, nieko nedengiamos. Medis nuo UV spindulių ir aplinkos greitai papilkėja, o su laiku apsineša dulkėmis, pelėsiniais dariniais.

Yra produktų, kurie gali padėti Jūsų terasai sugrąžinti „paradinį“ vaizdą.

WOCA exterior cleaner lauko medienos valiklis – tai specialus valiklis skirtas valyti terasoms, fasadams ir kitai lauko medienai. Kalbant apie panaudojimą terasoms, priemonė veiksmingai pašalina nešvarumus, papilkėjimus, rūdžių žymes, dumblius ir kerpes nuo medinių lentų ir kitų medienos paviršių. Taip pat priemonė atveria poras medienoje ir ši geriau pasisavina alyvą bei ilgiau tarnauja. Šlifavimas nereikalingas.

Darbas paprastas. Reikia nusišluoti, nusivalyti terasą. Sudrėkinti medieną ir tolygiai paskleisti produktą ant terasinių lentų. Palikti valiklį įsigerti apie 15min. Turbūt tikėjotės, jog sekantis sakinys bus - nuplaukite terasą ir ji stebuklingai ir tolygiai pašviesės :). Jei taip, turime jus nuvilti. Praėjus 15min. teks čiupti šepetį ir trinti terasą išilgai lentų kryptimi. Po to terasą kruopščiai nuplauti. Stipriai papilkėjusioms terasoms procedūrą teks pakartoti.

Rezultatas turėtų būti toks:

Kaip atnaujinti terasos lentų spalvą?

TOP

Augame ir ieškome naujų kolegų!

X