Pergola NIDA – moderni ir išskirtinė
poilsio erdvė

Patobulinta ir funkcionali
pavėsinė

Pergolės įrengimas individualių namų, kotedžų terasose, kavinių, restoranų teritorijose

Greitai ir patogiai montuojamas statinys, nereikalaujantis statybų leidimo.

Konstrukcijos funkcionalumas užtikrina maksimalų komfortą, nepriklausantį nuo oro sąlygų.

Pasistatyti terasą nėra labai sudėtinga, ypač, jei ji nedidelė ir paprasta. Aišku, jei tai daysite patys, tai užtrunks daugiau laiko, nei ją statytų profesionalai. Taip pat reikės įrankių, kuriuos profesionalai turi ir jais dirba kas dieną. Trečias dalykas – žinios ir patirtis. Žinių gausite šiame straipsnyje, bet patirties tik pastatę 10-20 terasų.

Tai brangiausias terasos elementas, taip pat ir pagrindinė priežastis, dėl kurios šį darbą geriau patikėti profesionalams. Bet pabandyti juk niekas nedraudžia. Kad planai komfortiškai leisti laiką terasoje neliktų tik svajonėmis, siūlome įsirengti pergolą.

Stoginė-pergola „Nida“

Stoginė-pergola „Nida“ – modernus, funkcionalus, išskirtinės kokybės produktas verslui ir namų ūkiams. Tai išmintinga, su kaupu atsiperkanti investicija, užtikrinanti ilgalaikį komfortą.

Pergolos konstrukcija ne tik moderni
ir stilinga, bet ir patvari:

Siekiant daugiau privatumo ir užuovėjos, už papildomą mokestį pergolos rėmuose galima integruoti nuotoliniu būdu valdomas uždangas – medžiaginius roletus, kuriuos pakėlus erdvė vėl taps atvira. Taip įrengtoje terasoje galima ne tik ilsėtis, bet ir sportuoti, rengti lauko griliaus vakarėlius ar švęsti įvairias šeimos šventes.

Išmanūs sprendimai, derantys su subtiliu dizainu, funkcionalumu ir kokybiškomis medžiagomis, skirti asmenims, vertinantiems šiuolaikišką, autentišką ir komfortišką lauko poilsio erdvę.

Pagrindinės stoginės-pergolos „Nida“ funkcijos

Lengva ir tvirta aliuminio
konstrukcija

Greitas montavimas / 
demontavimas

Išmaniųjų sprendimų
integracija

Nuotolinis stogo
funkcijų valdymas

Stoginės perimetro
LED apšvietimas

Nuotolinis šoninių uždangų
valdymas (pasirinktinai)

Kodėl mūsų pergola?

Esminiai stoginės-pergolos „Nida“ privalumai

Bioklimato funkcija
Nuotoliniu būdu valdomas pergolos stogas suteikia galimybę susikurti maksimaliai komfortiškas sąlygas pavėsinėje. Pravėrus stogo lameles galima įsileisti norimą kiekį gryno oro, šviesos ir saulės, arba pilnai uždaryti stogą, norint išvengti kritulių ir kaitrių saulės spindulių.

Estetiškumas
Pergola – ne tik modernus estetinis dizaino sprendimas, subtiliai papildantis bendrą eksterjero erdvę. Terasos su stoginėmis atveria platesnių lauko baldų pasirinkimo galimybių. Tai svarbus privalumas tiems, kurie siekia maksimaliai derančio ar nestandartinio estetinio rezultato poilsio erdvėje.

Privatumas
Tarp pergolos atramų įrengtos šoninės uždangos – nuotoliniu būdu valdomi medžiaginiai roletai apsaugo nuo permainingų oro sąlygų ir suteikia privatumo. Ši funkcija leidžia komfortiškai atsiriboti nuo išorės veiksnių, sutelkti dėmesį į atliekamą veiklą: darbą, skaitymą ar poilsį. Šoninės uždangos užsakomos esant poreikiui, už papildomą mokestį.

Išskirtinumas
Akivaizdus pergolos „Nida“ pranašumas, palyginus su standartinėmis aliuminio ar medinėmis stoginėmis, visų pirma susijęs su harmoningu kokybės ir kainos santykiu. Tai išskirtinis produktas rinkoje, tenkinantis modernių ir ilgaamžių sprendimų ieškančių klientų poreikius.

Patikimumas
Aukštos kokybės aliuminio sistema, patikimi mechanizmai ir komponentai lemia lengvą, bet tvirtą stoginės-pergolos „Nida“ konstrukciją bei užtikrina ilgalaikį ir patikimą eksploatavimą.

Kaip susimontuoti pergolą pačiam?

Kainos ir pasiūlymai

3x4

Galimos spalvos

-  Pilkas karkasas
-  Baltos lamelės/lubos
-  Visa pilka

€3700 su pvm

4x6

Galimos spalvos

-  Pilkas karkasas
-  Baltos lamelės/lubos
-  Visa pilka

€6900 su pvm

Papildomai

Automatinės užuolaidos šonų uždengimui.

- 3m sienai – 850 eur su pvm.
- 4m sienai – 950 eur su pvm.