UAB „MDS terasos“ vykdo ilgalaikį bendradarbiavimą su meistrais – terasų įrengimo profesionalais. Jiems siūlomos itin palankios produktų įsigijimo sąlygos ir visapusiška partnerystė. Jei esate terasų montavimo meistras ir norite dirbti su įmone „MDS terasos“, kreipkitės į mūsų administraciją e. paštu [email protected] dėl bendradarbiavimo galimybių.

„MDS terasos“ meistrams gali pasiūlyti šias paslaugas:

Individualių nuolaidų ir mokėjimo sąlygų suteikimas

Suteikiame puikias sąlygas apsipirkti elektroninėje parduotuvėje mdsterasos.lt be sutarčių ir kitų įsipareigojimų. Suteikiame meistrams individualius nuolaidų kodus, taikome iki 20 proc. dydžio nuolaidas įvairioms prekėms. Dėl nuolaidų sistemos ir individualių mokėjimo sąlygų susisiekite e. paštu [email protected] arba tel. 8 666 11146.

Konsultacijos terasų įrengimo klausimais

„MDS terasos“ specialistai dalijasi ekspertinėmis žiniomis ir sukaupta patirtimi su terasų montavimo meistrais, tapusiais mūsų partneriais. Jei jums reikalinga profesionali konsultacija terasų įrengimo klausimais, susisiekite e. paštu [email protected] arba tel. 8 666 11146.

Konsultacijos produktų įsigijimo klausimais

Konsultuojame terasų, fasadų, tvorų ir kitų statinių meistrus, produktų įsigijimo klausimais e. parduotuvėje mdsterasos.lt ir mūsų padaliniuose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Jei jums reikia profesionalios konsultacijos dėl mūsų parduodamų medžiagų ir produktų, susisiekite e. paštu [email protected] arba tel. 8 666 11146.