G-tape lipni lagių apsaugos juosta. Kam ji reikalinga?

Galėtume daug liaupsinti G-tape produktą – gausa puikių parametrų, pagaminta kokybės šalyje Japonijoje, Nr.1 produktas savo srityje Amerikoje ir t.t. Bet norisi prieiti iš kitos pusės – nuo problemos šaknų.

Visą tą laiką, kai dirbame ir koncentruojamės tik siauroje terasų nišoje, matėme, kad  medinių TERASŲ ACHILO KULNAS yra mazgas tarp lagės ir lentos. Daugumoje atvejų, kur žmonės prašė pakeisti senas terasas, argumentuodami lentų supuvimu – “nes jau linguoja”, po lentomis rasdavome dar prastesnį lagių – terasos konstrukcijos vaizdelį arba tai, kas dar iš jų likę.

Esame matę, kaip kai kurie gamintojai bandė šią problemą spręsti “gyvatėlėmis” arba kažkokiais kitais priedais, kurie formuoja tarpą tarp lentos ir lagės ventiliacijai ir prapūtimui, bet dauguma terasų uždengtais šonais, tad ventiliacija ten minimali, vanduo vistiek kaupiasi ant lagės ir sukuria komfortišką aplinką veistis kenkėjams.

Lipni lagių apsaugos juosta G-tape neleidžia drėgmei patekti ant lagės ir sudaryti rasos taško po juosta.  Kadangi ji itin gerai prilimpa visa plokštuma, lagė visada sausa, o vanduo vertikalia lagės dalimi nuteka žemyn. Tad kokybiškai apsaugodami TERASOS ACHILO KULNĄ ženkliai prailginsite visos terasos gyvavimo laiką. Rekomenduojame 😉 

Ps.: G-tape arba kitos lipnios juostos naudojamos ir metalo karkasui, tik jau atlieka kitą funkciją – garso izoliacijos ir amortizacijos 🙂

6 priežastys, kodėl verta naudoti G-tape: