WPC apsauga ir impregnantas. Ar reikia alyvuoti WPC (medžio kompozito) terasines lentas?

Šiandien atėjo mintis, kad terasose subrendo dar vienas hamletiškas klausimas (iki šiol buvo du – WPC ar medinės lentos terasai geriau ir kitas – alyvuoti ar nealyvuoti medines terasines lentas). Tai štai koks sekantis Hamletiškas klausimas – reikia ar nereikia alyvuoti WPC (medžio kompozito lentas) lentas. AaaaaŪŪŪŪŪŪ, suklus visi WPC lentų pardavėjai – tikrai nereikia!!! Sudėjai ir pamiršai! Arba kitas – gi pasiėmei kaercherį ir nusiplovei.
O visgi, ekspotuojant WPC medžio kompozito lentas, egzistuoja keletas plonybių. Patekęs riebalas ant lentų dažnu atveju netaip lengvai išsiplauna(priklauso ir nuo lentų rūšies). O kai kurios WPC lentos gana stipriai keičia matmenis nuo drėgmės ir šalčio. Tad bespalvis impregnantas WOCA Woodshield niekaip nekeisdamas spalvos lentas apsaugo nuo dėmių ir drėgmės įgeriamumo, tad terasą prižiūrėti ir nuplauti žymiai paprasčiau. Veikimo principas kaip nano dangos. Priemonės konsistencija kaip vandenėlio, tad dirbti labai paprasta kiekvienam. Kitas atvejas, kai sudėtos WPC lentos po keletos metų ženkliai nublunka. Tokiu atveju galima naudoti WOCA natūralią lauko alyvą, kuri pasodrins ir paryškins buvusią spalvą.

WPC deck boards protection | WOCA Wood Shield and WPC lentų

 

 

 

________

WPC apsauga, WPC impregnantas, WPC terasos, medžio kompozito apsauga, medžio komozito impregnantas, WPC danga, WPC alyva, PVC apsauga, PVC alyva, PVC impregnantas, plastmasinių terasos lentų apsauga, plastikinių terasos lentų imprengnantas, dažai WPC lentoms WPC lentų dažai, WPC aliejus, Medžio kompozito aliejus