Specialisto patarimai

Trumpas ir aiškus terasų įrengimo gidas

trumpas terasu irengimo gidas

Terasų įrengimo gidas

Terasa priskiriama prie nesudėtingų statinių grupės. Nesudėtingi tampa lengvais, kai žinai „kertinius akmenis“ ir vadovaujiesi profesionalų rekomendacijomis. Mūsų parengtas profesionalus, trumpas ir aiškus terasų įrengimo gidas padės jums įsisavinti kertinius technologinius momentus.

Metaliniai sraigtiniai pamatai

Pasaulis nepaliaujamai tobulėja, reikalauja didesnio greičio, patogumo ir daugiau tvarkos. Šiuos poreikius „padengia“ sraigtiniai pamatai. Patikimumas nemažesnis nei betoninių, po kai kuriais atvejais ir didesnis, o kaina ta pati. Tobulėkim kartu su pasauliu!

CAMO tvirtinimų sistema

CAMO prekės ženklo nematoma terasos tvirtinimo sistema – keičia medinės terasos viazdą iš esmės. Terasos lentų vaizdas be varžtų ne tik pakelia estetiką į kitą lygį , bet ir prailginą lentų/terasos tarnavimo laiką bei apsaugo kojas nuo sužeidimų.

WOCA alyva

Alyvos ir terasos priežiūra per visą mūsų praktiką buvo terasos achilo kulnas. Tai alyva/dažai luposi, tai neatspindėjo tiekėjo prižadėtų charakteristikų ir nublukdavo per mėnesį, tai neapsaugodavo nuo UV spindulių. Pagaliau radome ko ieškojome. Radome ir įsimylėjome. WOCA grupės priežiūros produktai medienai, terasoms atitinka deklaruojamą kokybę, yra ilgaamžiai, malonu ir lengva dirbti, ir atspindi mūsų požiūrį į natūralumą – natūralios medžiagos turi būti padengtos natūraliomis medžiagomis.

Tikimės, šis trumpas terasų įrengimo gidas buvo naudingas. Kviečiame susipažinti ir su kitomis terasos įrengimo apžvalgomis bei ekspertų patarimais.