MDSterasos.lt parduotuvėje galima įsigyti prekes terasoms išsimokėtinai, naudojantis Inbank lizingo paslaugomis.

Kaip pateikti lizingo paraišką?

  1. Išsirinkite prekę. Išsirinkite patinkančią prekę (prekes) MDS terasos e. parduotuvėje. Atsiskaityti išsimokėtinai galite ir už kelias prekes vienu metu, t.y., už visą prekių krepšelį.
  2. Informuokite MDSterasos.lt parduotuvės administraciją apie savo sprendimą prekę įsigyti išsimokėtinai, pasidomėkite nemokamo lizingo galimybėmis. Paraišką dėl pirkimo išsimokėtinai galėsite užpildyti pardavėjo prekybos vietoje arba internetu.
  3. Pasirašykite sutartį. Susipažinti su standartine informacija apie vartojimo kreditą, sutarties sąlygomis ir sutartį pasirašyti galėsite tiek pardavėjo prekybos vietoje, tiek neišėję iš namų – internetu.
  4. Stebėkite sutarties statusą savitarnoje. Prisijungę prie Inbank savitarnos galėsite lengvai sekti ir tvarkyti savo mokėjimus, kiekvieną mėnesį gausite priminimus apie laukiamas įmokas bei asmeninius pasiūlymus.

Lizingo sąlygos

Suma: 50 – 15 000 eurų
Laikotarpis: 3 – 72 mėnesiai
Palūkanų norma nuo 0% iki 25%, priklausomai nuo lizingo sutarties sumos, laikotarpio, kreditingumo ir rizikos vertinimo rezultatų
Sutarties sudarymo mokestis: nuo 1% iki 4,5%
Sutarties mėnesinis administracinis mokestis: nuo 0% iki 1,12%
Pavyzdžiui, skolinantis 1 691.5 €, kai sutartis sudaroma 60 mėn. terminui, metinė palūkanų norma – 4.9 %, sutarties mokestis – 24.35 €, BVKKMN – 5.65 %, bendra mokėtina suma – 1 881.6 €, mėnesio įmoka – 31.36 €.
Jums gali būti pasiūlytos ir kitokios sąlygos, atsižvelgiant į lizingo bendrovės atliktą Jūsų mokumo ir rizikos vertinimą ar pasirinkus kitokį sutarties terminą bei įmokų mokėjimo dieną.

GALĖSIME SUTEIKTI JUMS PASLAUGAS, JEI:

Esate ne jaunesnis kaip 18 metų ir esate Lietuvos Respublikos pilietis arba turite leidimą nuolat gyventi Lietuvoje;
Tinkamai ir laiku vykdote savo finansinius įsipareigojimus finansų įstaigoms ir kitiems paslaugų teikėjams;
Sutartis sudaroma nuo 7 val. iki 22 val. darbo dienomis, savaitgaliais, švenčių dienomis.

SVARBI INFORMACIJA PRIEŠ SUDARANT SUTARTĮ

Įvertinkite, ar tikslinė paskola yra tinkamas sprendimas, atsižvelgiant į jūsų poreikius ir finansinę būklę.

Prieš pasirašydami sutartį, atidžiai perskaitykite standartinę informaciją apie vartojimo kreditą bei visas sudaromos sutarties sąlygas. Jei jums reikia daugiau informacijos, nedvejodami klauskite.
Pagalvokite apie rizikas, kurias galite prisiimti. Atminkite, kad susidūrus su mokėjimo sunkumais ateityje skolintis gali būti sudėtingiau.
Daugiau informacijos apie įvairias finansavimo galimybes, kurias siūlo Inbank, galite rasti mūsų svetainėje, o jei kiltų klausimų, nedvejodami kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo skyrių.
Sudarę sutartį vėl peržiūrėkite sąlygas. Tuomet būsite tikri, kad tinkamai ir laiku galėsite vykdyti savo įsipareigojimus.
Nedelsdami praneškite mums, jei jums kiltų sunkumų dėl savo įsipareigojimų vykdymo. Tai leis išvengti papildomų išlaidų ir bylinėjimosi.

Daugiau informacijos apie lizingo sąlygas rasite Inbank svetainėje.