Specialisto patarimai

Kam reikalinga G-tape lipni lagių apsaugos juosta?

kam reikalinga lipni lagiu

Kam reikalinga G-tape lagių apsaugos juosta?

Šioje apžvalgoje norime jus supažindinti su nuostabiu produktu ir išsamiai paaiškinti kam reikalinga G-tape lipni lagių apsaugos juosta?

Galėtume daug liaupsinti G-tape produktą: puikūs parametrai, pagaminta kokybės šalyje Japonijoje, Nr.1 produktas savo srityje Amerikoje ir t.t. Bet norisi prieiti iš kitos pusės – nuo problemos šaknų.

MDS terasų ekspertų komanda ilgus metus dirbdama ir koncentruodamasi siauroje terasų nišoje, pastebėjo, kad  medinių terasų “Achilo kulnas” yra mazgas tarp lagės ir lentos. Daugeliu atvejų, kai klientai prašydavo pakeisti senas terasas, argumentuodami lentų supuvimu, nes jos jau “linguoja”, po lentomis rasdavome dar prastesnį lagių – terasos konstrukcijos vaizdelį arba tai, kas dar iš jų likę.

lagių apsaugos juosta

Esame matę, kaip kai kurie gamintojai bandė šią problemą spręsti “gyvatėlėmis” arba kažkokiais kitais priedais, kurie formuoja tarpą tarp lentos ir lagės ventiliacijai ir prapūtimui, bet dauguma terasų uždengtais šonais, tad ventiliacija ten minimali, vanduo vistiek kaupiasi ant lagės ir sukuria komfortišką aplinką veistis kenkėjams.

Lipni lagių apsaugos juosta G-tape neleidžia drėgmei patekti ant lagės ir sudaryti rasos taško po juosta.  Kadangi ji itin gerai prilimpa visa plokštuma, lagė visada sausa, o vanduo vertikalia lagės dalimi nuteka žemyn. Tad kokybiškai apsaugodami terasos “Achilo kulną” ženkliai prailginsite visos terasos gyvavimo laiką.

G-tape arba kitos lipnios juostos naudojamos ir metalo karkasui, tik jau atlieka kitą funkciją – garso izoliacijos ir amortizacijos.