Vadovo įžvalgos

Kaip nuvalyti sakus nuo terasos lentų?

kaip nuvalyti sakus

Kaip nuvalyti sakus nuo terasos lentų?

„MDS terasos“ vadovas Tomas Sakalauskas dalijasi savo įžvalgomis bei naudingais patarimais kaip nuvalyti sakus nuo terasos lentų. Jis pasakoja apie netikėtai atrastą puikią priemonę, kuri užtikrintai šalina sakus nuo medienos paviršiaus bei nurodo kur ją galima įsigyti.

Kaip dažnai gyvenime būna, kad mokomės per savo skausmą. Sukomplektavome kaimynams puikią pušinę terasą, o meistrai kruopščiai ją įrengė. Einu sekmadienio rytą pro kaimynų namus po smagaus kamuolio pamėtymo krepšinio aikštelėje. Pamatęs mane kaimynas lanksto pirštą i save – ateik čia suprask. Atėjus rodo, kaip terasos lentose pradėjo trykšti sakai, saulei pakaitinus terasą pietinėje pusėje. Lentų spalva tamsi – “Walnut”. Kad lentos gavusios staigaus streso iš saulės truputį apsiverkė aš priimu kaip natūralų dalyką. Kaimynas tame nemato nieko natūralaus ir tai taip pat natūralu. Kol mes truputį stumdomės pečiais, šeimininkė savo juoku išbaido du briedžius susirėmusius ragais ir labai nuotaikingai mus nukreipia kita linkme – problemą reikia spręsti.

kaip nuvalyti sakus nuo lentu

Prisipažinsime, iki šiol geresnio būdo nei “pakaitinti su fenu, kad sukietėtų ir pagrandyti” neturėjome. Kiek pažįstu medžiagų terasoms pardavėjų ir meistrų, niekas taip pat gero sprendimo būdo neturėjo. Staiga, ta pati šauni, švytinti gera nuotaika kaimynė išmananti chemiją sako: “Turiu šiek tiek gryno 97 laipsnių spirito, jis turėtų tirpinti sakus”. Gėda prisipažinti, bet atsakau: “Nežinau, bet pabandom”. Ekspromtu pasiūlytas eksperimentas pasiteisino – ši priemonė sakus tikrai tirpdo. Gryno spirito nusipirkti be recepto neįmanoma, tačiau yra denatūruotas spiritas. Spręsdami problemą išbandėm ir jį. Vėlgi, suveikė. 2-0 mūsų naudai.
Taigi pagaliau, tik po kelerių metų visiškai koncentruoto darbo terasų srityje, dėka nuostabios kaimynės išminties ir nuotaikos, radom sprendimą kaip nuvalyti sakus, atsiradusius terasoje.”

Jei ir jūs susiduriate su terasinių lentų sakavimusi, šią problemą sprendžiančią priemonę galite įsigyti mdsterasos.lt elektroninėje parduotuvėje.