Kaip nuvalyti sakus nuo terasos lentų?

Kaip dažnai gyvenime būna, kad mokomės per savo skausmą… Sukomplektavom kaimynams puikią pušinę terasą, o meistrai kruopščiai ją įrengė. Einu sekmadienio rytą pro kaimynų namus po smagaus pamėtymo krepšinio aikštelėje. Pamatęs mane kaimynas lanksto pirštą i save – ateik čia suprask ???? Na ką, atėjus rodo, kaip per šakas pradėjo trykšti sakai pakaitinus saulei – terasa pietinėje pusėje, spalva – tamsi Walnut. Man natūralu, kad lentos, gavusios staigaus streso iš saulės truputį apsiverkė – kaimynas tame nemato nieko natūralaus. Irgi natūralu ???? Kol mes truputį stumdomės pečiais, šeimininkė savo juoku išbaido du briedžius susirėmusius ragais ir labai nuotaikingai mus nukreipia kita linkme – problemą reikia spręsti.

Sakai ant pušinės terasos lentų
Sakai ant pušinės terasos lentų

Prisipažinsime, iki šiol geresnio būdo nei “pakaitinti su fenu, kad sukietėtų ir pagrandyti” neturėjome; kiek pažįstu prekiaujančių terasomis ir meistrų, niekas taip pat gero būdo tam išspręsti neturėjo. Bet ta pati šauni, švytinti gera nuotaika kaimynė išmano chemiją ir sako: “Turiu šiek tiek gryno 97 laipsnių spirito, jis turėtų tirpinti sakus”. Gėda prisipažinti, bet sakau: “Nežinau, bet pabandom”. Kaip netolimoje draugiškoje šalyje sako – „akurat“, tirpdo. Gryno spirito nusipirkti be recepto neįmanoma, bet yra denatūruotas spiritas. Spręsdami problemą išbandėm ir jį. Akurat, veikia. 2-0 mūsų naudai.
Taigi pagaliau, tik po 6 metų, visiškai koncentruoto darbo terasų srityje, dėka nuostabios kaimynės išminties ir nuotaikos, radom sprendimą kaip nuvalyti sakus, atsiradusius terasoje. Ačiū Jai. Lietuva išgelbėta. Na o mes jau siūlome įsigyti šios dažną problemą sprendžiančios priemonės ????

TOP

Augame ir ieškome naujų kolegų!

X