WPC lentų klijavimas prie betono

Ar galima WPC lentas klijuoti tiesiai ant betono?

Tiesa pasakius susiduriame su šiuo klausimu dažnokai. Tai ir biudžeto, ir techninis klausimas. Dažniausiai techninis, tada, kai žmonės nori įsirengti terasas balkonuose, bet nepakanka aukščio iki balkono durų, arba kitaip tariant jo maža karkasui įrengti. Jei grindys betoninės, galima į betoną įpjauti takelius ir pritvirtinti gulekšnius. Tokiu būdu būtų baisiai daug dulkių ir daug darbo. Ir kitas dalykas, ar yra ant betono nuolydis ir koks, nes esminis dalykas kur nubėgs vanduo?

Kyla klausimas – o ar galima lentas klijuoti prie betono? Atlikom bandymą. nugruntavom betoną, kad surištų dulkes iš nešvarumus, po to suklijavom lentas. Atplėšti paprastuoju būdu naudojant žmogišką jėgą nepavyksta.

Bet yra paprasti fizikos dėsniai, jei vanduo stovės, o rudeniop ir žiemą pašals, ledas nuplėš, o gal ir suskaldys lentas.

Išvada: Iš principo patikimai priklijuoti WPC lentas prie betono įmanoma, bet tokią sistemą galima taikyti tik po stogu kur tikrai yra vandens nubėgimas arba žiemos sodo tipo statiniuose.