Terasų įrengimas

Terasos įrengimo konsultacijos jūsų objekte Vilniuje ir apylinkėse

terasos įrengimo konsultacijos

Terasos įrengimo konsultacijos

Įsirenginėjate terasą ir ieškote profesionalų konsultacijų ir patarimų? Jums tikrai pravers MDS terasos siūloma paslauga – terasų įrengimo konsultacijos jūsų objekte. Paslauga teikiama Vilniuje ir jo apylinkėse. Atvykę į jūsų objektą profesionalūs konsultantai padės suprojektuoti terasą, patarti dėl alyvavimo ir kitų terasos priežiūros niuansų, pademonstruoti ir padėti išsirinkti tinkamiausias medžiagas. „MDS terasos“ klientams terasos įrengimo konsultavimo paslaugos teikiamos nemokamai.

Registracija e. paštu: [email protected], telefonu: +370 652 09611.

Konsultuojame šiais terasų įrengimo klausimais:

Terasos projektavimas

Profesionaliais patarimais padėsime susiprojektuoti jūsų svajonių terasą. Atvykę ir apžiūrėję objektą mūsų konsultantai padės pasirinkti terasos lokaciją, patars terasos dydžio, funkcionalumo ir medžiagų pasirinkimo klausimais.

Terasos priežiūra

Konsultuojame naujai įrengtų terasų priežiūros klausimais ir anksčiau įrengtų terasų atnaujinimo klausimais. Padėsime parinkti tinkamiausią alyvos spalvą, patarsime kokiomis priežiūros priemonėmis atnaujinti terasą, pašalinti nešvarumus, paruošti naujam sezonui.

Terasos medžiagų pasirinkimas

Padedame išsirinkti medžiagas terasoms įrengti ir prižiūrėti. Patarsime kokio dydžio ir formos sraigtinius pamatus įsigyti, taip pat išsirinkti medines ar medžio-plastiko kompozito lentas, lauko terasines plyteles, lages terasos karkasui, tvirtinimo elementus ir kitus terasai įrengti skirtus priedus.

Konsultacijų teikimo vieta

Vilnius ir jo apylinkės

Konsultacijų kaina

MDS terasos klientams paslauga teikiama nemokamai

Terasos įrengimo konsultacijos. Užsakymas:

Telefonu: +370 652 09611
E. paštu: [email protected]

MDS terasos įgyvendindus projektus galite rasti MDS terasos Facebook paskyroje.