ProDeck WPC terasinių lentų alyvavimas

WPC lentų alyvavimas. Dažnai pamirštamas reiškinys, nes manoma, kad medžio-plastiko kompozito terasinių lentų priežiūros visiškai nėra 🙂  O mes laikomės nuomonės, kad prižiūrėti WPC lentas būtina o ir priežiūra palyginus su medžio teraslentėmis – minimali.

 

Alyvuojame mūsų naujieną – ProDeck HOME WPC lentas. Plačių juostelių pusė yra specialiai nešukuota, todėl ją reikia alyvuoti. Papildomas apdorojimas bespalve alyva ypač gražiai paryškina ProDeck lentų raštą – atrodo tikrai išskirtinai. Smulkų riflių alyvuoti taip pat rekomenduotina – džiugins lengva priežiūra ir lentų vaizdas ateityje. 

Kodėl verta alyvuoti WPC terasines lentas?

Bespalvė alyva ant WPC lentų mažina drėgmės įgeriamumą, didėja lentų stabilumas, mažėja matmenų pokytis – trumpai tariant, bendrai didėja produkto ilgaamžiškumas. Lentų priežiūra tampa daug paprastesnė, mažėja maistinių ir kitokių dėmių įgeriamumas, paprastesnis valymas.

WPC lentų PRODECK padengimas bespalve alyva || MDS Terasos

Kaip alyvuoti ProDeck terasines lentas?

  1. Panaikinkite dėmeles ir įbrėžimus švitriniu popieriumi
  2. Tolygiai užtepkite bespalvę alyvą ant lentų. Jei naudojate WOCA alyvą ir ji yra kiek per tiršta – įliekite į ją iki 10 proc. vandens ir alyva taps paklusnesnė.
  3. Gerai įtrinkite alyvą ir nuvalykite perteklių šluoste.