Terasų įrengimas

ProDeck WPC terasinių lentų alyvavimas

WPC terasinių lentų alyvavimas

ProDeck WPC terasinių lentų alyvavimas dažnai pamirštamas reiškinys, nes manoma, kad medžio-plastiko kompozito terasinėms lentoms priežiūra visiškai nereikalinga. Mes laikomės nuomonės, kad prižiūrėti WPC lentas būtina o ir priežiūra palyginus su medžio teraslentėmis – minimali.

ProDeck Home WPC lentų plačių juostelių pusė yra specialiai nešukuota, todėl ją reikia alyvuoti. Papildomas apdorojimas bespalve alyva ypač gražiai paryškina ProDeck lentų raštą – atrodo tikrai išskirtinai. Smulkų riflių alyvuoti taip pat rekomenduotina – džiugins lengva priežiūra ir lentų vaizdas ateityje.

Kodėl verta alyvuoti WPC terasines lentas?

Bespalvė alyva ant WPC lentų mažina drėgmės įgeriamumą, didėja lentų stabilumas, mažėja matmenų pokytis – trumpai tariant, bendrai didėja produkto ilgaamžiškumas. Lentų priežiūra tampa daug paprastesnė, mažėja maistinių ir kitokių dėmių įgeriamumas, paprastesnis valymas.

Kaip alyvuoti ProDeck terasines lentas?

Kad WPC terasinių lentų alyvavimas vyktų kokybiškai, pirmiausia panaikinkite dėmeles ir įbrėžimus švitriniu popieriumi.
Tolygiai užtepkite bespalvę alyvą ant lentų. Jei naudojate WOCA alyvą ir ji yra kiek per tiršta – įliekite į ją iki 10 proc. vandens ir alyva taps paklusnesnė.
Gerai įtrinkite alyvą ir nuvalykite perteklių šluoste.

WPC lentų impregnavimas

Eksploatuojant WPC medžio kompozito lentas, egzistuoja keletas plonybių. Patekęs riebalas ant lentų dažnu atveju netaip lengvai išsiplauna, tai priklauso ir nuo lentų rūšies. Kai kurios WPC lentos gana stipriai keičia matmenis nuo drėgmės ir šalčio. Bespalvis impregnantas “WOCA Woodshield” nekeisdamas lentų spalvos apsaugo jas nuo dėmių ir drėgmės įgeriamumo. Terasą prižiūrėti ir nuplauti tampa žymiai paprasčiau. Priemonės veikimo principas  – kaip nano dangos, o konsistencija kaip vandenėlio, tad dirbti labai paprasta kiekvienam.

Kitas atvejas, kai sudėtos WPC lentos po keletos metų ženkliai nublunka. Tokiu atveju galima naudoti WOCA natūralią lauko alyvą, kuri pasodrins ir paryškins buvusią spalvą.