Terasų įrengimas

Lauko terasos grindys: parsisiųskite dangos pavyzdžių rinkinį nemokamai

lauko terasos grindys

Lauko terasos grindys: pavyzdžių rinkinys nemokamai

Atėjus metui įrengti lauko terasos grindis prieš akis – gana platus medžiagų pasirinkimas terasos grindims. Ilgametę terasų statybų patirtį turintys MDS terasos profesionalai savo parduodamų prekių asortimente siūlo įvairių rūšių medienos terasines lentas, medžio-plastiko kompozito WPC lentas, akmens masės ar WPC lauko plyteles.

Naujiena – terasos grindų dangos pavyzdžių rinkinys

2022 metų vasaros sezonui MDS terasos savo klientams siūlo itin komfortišką naujieną – terasos grindų dangos pavyzdžių rinkinį. Objektų savininkams suteikiama puiki galimybė atsisiųsti terasos dangos pavyzdžius pageidaujamu adresu ir išsirinkus grąžinti juos atgal. Pasinaudoję šiuo pasiūlymu jūs galėsite gyvai apžiūrėti pasirinktas medienos lentas, palyginti skirtingų medienų spalvas, faktūras ir kokybę, pamatyti, kaip jos dera su kitomis eksterjero detalėmis.

Kas sudaro terasos grindų dangos pavyzdžių rinkinį?

Medinių terasinių lentų pavyzdžiai

Kietmedzio-terasine-lenta

Pavyzdinių lentų ilgis – iki 25 cm ilgio. Vienos rūšies lentų galima užsakyti skirtingų pločių arba modifikacijų, kad galėtumėte išsirinkti tinkamiausią variantą savo terasai ar kitam statiniui.

Rinkinyje rasite šias medienos rūšių lentas:

Impregnuotos pušies
Termo pušies
Maumedžio
Kietmedžio „Fava amargosa“

Visas MDS terasos parduodamas medines terasines lentas rasite čia: mdsterasos.lt/produkto-kategorija/medines-terasines-lentos 

WPC terasinių lentų pavyzdžiai

wpc terasos komplektas

Pavyzdinių lentų ilgis – iki 25 cm ilgio. Vienos rūšies lentų galima užsakyti skirtingų pločių arba modifikacijų, kad galėtumėte išsirinkti tinkamiausią variantą savo terasai ar kitam statiniui.

WPC lentų modeliai

„Prodeck“
„Gamrat“

WPC lentų spalvos

Riešutas
Kaštonas
Vyšnia
Antracitas
Platina

Visas MDS terasos parduodamas WPC lentas rasite čia: mdsterasos.lt/produkto-kategorija/terasines-lentos

Kaip užsakyti terasos grindų dangos pavyzdžių rinkinį?

  1. Apsilankykite e. parduotuvėje mdsterasos.lt ir susipažinkite su siūlomu medžiagų asortimentu terasos grindų dangos įrengimui – medinėmis ir WPC terasinėmis lentomis.
  2. Susisiekite telefonu +370 666 11146 arba e. paštu: [email protected] su MDS terasos administracija ir užsakykite pavyzdžių pristatymą.
  3. Terasos medžiagų pavyzdžius išsiųsime jūsų nurodytu adresu per kurjerių tarnybą, o kai išsirinksite medžiagas, kurjeris pavydžius pristatys mums atgal.