Terasų įrengimas

Kaip įrengti sraigtinius pamatus?

kaip irengti sraigtinius pamatus

Kaip įrengti sraigtinius pamatus?

Susipažinkite su ganėtinai nauja technologija lengvų konstrukcijų pagrindui įrengti ir sužinokite kaip įrengti sraigtinius pamatus arba kitaip vadinamus įsukamus polius.  Tiesa, ši technologija ne tokia nauja, kad būtų vadinama rytojaus technologija. Tai jau tapo kasdieninio tipo būdu pagrindui įsirengti. Ši technologija turi du ypač aiškiai išreikštus pranašumus prieš įprastą betonavimą – ypač greitas ir švarus montavimas, kai pamatai, o gal net visas projektas bus įrengtas per dieną ir kurio metu nebus sujaukta egzistuojanti švari aplinka, prikasta grunto ir neliks jokio betono liekanų.

Jau anksčiau buvome patalpinę video kaip įrengti sraigtinius pamatus ir kaip tai atrodo. Tiesa ta, kad patys jau ne tik tikime sraigtinių pamatų technologiją, bet ir matome poreikį įrangai. Tad įsigijome sraigtininių polių įsukimo – montavimo įrangą ir turbūt pirmieji rinkoje pasiūlėme tokią paslaugą nuomai. Jei esate iš Vilniaus regiono, įsigydami pas mus sraigtinius pamatus galite išsinuomoti įranga savo projektui įgyvendinti.

Žemiau video apie sraigtinių pamatų įsukimo komplektą ir kaip atrodo įsriegiamo poliaus įsukimas. Tikras paprastas darbelis.