Terasų įrengimas

5 priežastys apsilankyti terasų parduotuvėje Kaune

terasos prie namo

5 priežastys apsilankyti terasų parduotuvėje Kaune

Jaukios, ypatingos ir ilgaamžės terasos prie namo trokšta daugelis būstų savininkų. Mintis turėti poilsio erdvę gryname ore, kurioje būtų smagu leisti laiką šeimos nariams ir svečiams, išties vilioja. Tad nenuostabu, kad kokybiškam lauko terasos įrengimui skiriama vis daugiau dėmesio. Dėl to atidaromos nišinės prekybos vietos, kuriose galima įsigyti išskirtinai to, ko reikia terasų įrengimui, atnaujinimui ir priežiūrai.

Tokia specializuota medžiagų ir prekių terasoms parduotuvė šį pavasarį atvėrė duris Kaune, Pramonės prospekte. Ją įkūrė terasų profesionalai įmonė „MDS terasos“, valdanti tokius pat specializuotus prekybos taškus Vilniuje ir Klaipėdoje. Šis sprendimas gerokai palengvino lauko terasos įrengimo procesus jų savininkams ir profesionaliems meistrams, gyvenantiems ir teikiantiems terasų montavimo paslaugas didžiuosiuose šalies miestuose.

Jei gyvenate Kaune ar jo apylinkėse ir ruošiatės įsirenginėti ar atnaujinti lauko terasą, štai penkios priežastys, kodėl turėtumėte apsilankyti specializuotoje parduotuvėje „MDS terasos“.

Pirma priežastis: produktų apžiūra

„MDS terasos“ įkurta medžiagų ir produktų terasoms parduotuvė veikia „show-room“ principu. Nors visas prekes galima rasti ir įsigyti elektroninėje parduotuvėje mdsterasos.lt, kai kurie klientai pageidauja prieš pirkdami prekes pamatyti gyvai, jas pačiupinėti, išsirinkti labiausiai tinkančios spalvos ar atspalvio produktą. Bendrovė „MDS terasos“, įsteigusi prekybos padalinį Kaune, suteikė kauniečiams šią galimybę. Apsilankius galima išsirinkti tinkamiausias terasines lentas, apžiūrėti ir palyginti jų apdirbimo, atspalvių, tekstūrų skirtumus. Čia lankytojų taip pat laukia sumontuota stoginė-pergola „Nida“, demonstracinė terasinių lentų sienelė su įvairiais medienos alyvos atspalviais ir daug kitų produktų ar užsakomųjų prekių pavyzdžių.

Antra priežastis: gyva konsultacija

Antra svari priežastis užsukti į specializuotą terasų parduotuvę Kaune – galimybė pasikonsultuoti su profesionalais. Klientus su šypsena pasitinka čia dirbanti „MDS terasos“ atstovė Erika, ji atidžiai išklauso tiek nuolatinių, tiek pirmą kartą čia užsukusių klientų pageidavimus ir stengiasi pasiūlyti optimaliausią sprendimą bei labiausiai poreikius atitinkančius produktus.

5 priežastys apsilankyti terasų parduotuvėje Kaune

Trečia priežastis: prekių įsigijimas

Atvykus į vietą, elektroninėje parduotuvėje matytas prekes galima ne tik apžiūrėti gyvai, gauti profesionalią konsultaciją, bet ir jas įsigyti. Tiesa, fizinėje parduotuvėje rasite tik mažų gabaritų prekes, tokias kaip medienos alyva, varžtai, lipni juosta ir kitus tvirtinimo elementus. Didesnių gabaritų prekes – terasų komplektus, terasines lentas ir sraigtinius pamatus – galima užsakyti, prieš tai pasikonsultavus dėl tinkamiausio modelio ir reikiamo kiekio konkrečiam objektui.

Ketvirta priežastis: specializuota erdvė meistrams

Nuolatiniai specializuotos terasų parduotuvės klientai – profesionalūs meistrai, montuojantys terasas ir kitus objektus, čia lankosi kone kasdien. Jiems itin patogu nekaupti ir nesandėliuoti medžiagų atsargų, o kaskart gavus naują projektą, atvykti ir įsigyti to, ko reikia jam įgyvendinti.

MB „Karkasa“ atstovai – meistrai Mindaugas ir Irmantas, kauniečiams montuojantys terasas, laiptus ir duris, pasakoja, kad parduotuvėje „MDS terasos“ Kaune, Pramonės pr. 6 lankosi labai dažnai. Jie taip pat rekomenduoja čia atvykti savo užsakovams, įrenginėjamų objektų savininkams ir išsirinkti labiausiai patinkančias medžiagas terasai įrengti. Paklaustas, kokių produktų dažniausiai įsigyja terasų parduotuvėje, meistras Mindaugas vardijo sraigtinius polius, varžtus ir kitus tvirtinimo elementus. Be to, čia meistrai renkasi terasines lentas ir statinių konstrukcijoms skirtas medžiagas bei džiaugiasi, kad dažnai užsakymas iš Vilniaus sandėlio būna pristatomas per dvi tris dienas, o kartais net kitą dieną. Būtent čia jie nukreipia savo klientus, pageidaujančius iš arti pamatyti gražuolę stoginę-pergolą „Nidą“ prieš ją įsigyjant.

 karkesa atstovai

Penkta priežastis: terasos komplekto užsakymas

Vienas pagrindinių pirkinių, dėl kurio į parduotuvę Kaune „MDS terasos“ traukia pirkėjai, yra terasos komplektas. Po terasinių lentų, sraigtinių polių, konstrukcinės medienos pavyzdžių apžiūros ir pardavėjo konsultacijos, terasų savininkai jaučiasi užtikrinti, kad išsirinko savo poilsio erdvei tinkamiausias medžiagas, tad su nekantrumu laukia terasos prie namo įrengimo. Parduotuvės konsultantai pataria ir padeda suformuoti terasos komplektą, kad terasų savininkai, įsirenginėjantys šias erdves savarankiškai, nepritrūktų būtinų detalių ir medžiagų, turėtų reikiamą jų kiekį. Vėliau patenkinti klientai sugrįžta įrengtai terasai priežiūros priemonių – alyvos ar medienos ploviklio, skirtų tinkamai paruošti terasą sezonui ir atnaujinti po žiemos miego.

MDS terasos parduotuvė Kaune
Pramonės pr. 6, Kaunas. Tel.: 8 606 75995
MB “Karkesa” terasų montavimo meistrai Kaune
Tel.: 8 648 86056, Mindaugas