Trumpas ir aiškus terasų įrengimo gidas

Terasos įrengimo instrukcija ant sraigtinių pamatų | DECK installation | Lauko Terasa

Terasa priskiriama prie nesudėtingų statinių grupės. Nesudėtingi tampa lengvais, kai žinai „kertinius akmenis“ ir vadovaujiesi  profesionalų rekomendacijomis. Parengėme ir dalinamės su Jumis profesionalią, trumpą ir aiškią terasų įrengimo instrukciją.

Kertiniai technologiniai momentai:

  • Metaliniai sraigtiniai pamatai – pasaulis nepaliaujamai tobulėja, reikalauja didesnio greičio, patogumo ir daugiau tvarkos. Šiuos poreikius „padengia“ sraigtiniai pamatai. Patikimumas nemažesnis nei betoninių, po kai kuriais atvejais ir didesnis, o kaina ta pati. Tobulėkim kartu su pasauliu!
  • CAMO nematomų terasos tvirtinimų sistema – keičia medinės terasos viazdą iš esmės. Terasos lentų vaizdas be varžtų ne tik pakelia estetiką į kitą lygį , bet ir prailginą lentų/terasos tarnavimo laiką bei apsaugo kojas nuo sužeidimų.
  • WOCA alyva – alyvos ir terasos priežiūra per visą mūsų praktiką buvo terasos achilo kulnas. Tai alyva/dažai luposi, tai neatspindėjo tiekėjo prižadėtų charakteristikų ir nublukdavo per mėnesį, tai neapsaugodavo nuo UV spindulių. Pagaliau radome ko ieškojome. Radome ir įsimylėjome. WOCA grupės priežiūros produktai medienai, terasoms atitinka deklaruojamą kokybę, yra ilgaamžiai, malonu ir lengva dirbti, ir atspindi mūsų požiūrį į natūralumą – natūralios medžiagos turi būti padengtos natūraliomis medžiagomis.