Sraigtiniai pamatai. Sraigtinių pamatų įrengimas

Sraigtiniai pamatai arba kitam vadinami įsukami poliai – tai ganėtinai nauja technologija lengvų konstrukcijų pagrindui įrengti. Tiesa, ne tokia nauja, kad būtų vadinama rytojaus technologija. Tai jau tapo kasdieninio tipo būdu pagrindui įsirengti. Ši technologija turi du ypač aiškiai išreikštus pranašumus prieš įprastą betonavimą – ypač greitas ir švarus montavimas, kai pamatai, o gal net visas projektas bus įrengtas per dieną ir kurio metu nebus sujaukta egzistuojanti švari aplinka, prikasta grunto ir neliks jokio betono liekanų.

Jau anksčiau buvome patalpinę video su polių įsukimu ir kaip tai atrodo. Tiesa ta, kad patys jau ne tik tikime sraigtninių pamatų technologiją, bet ir matome poreikį įrangai. Tad įsigijome sraigtininių polių įsukimo – montavimo įrangą ir turbūt pirmieji rinkoje pasiūlėme tokią paslaugą nuomai. Jei esate iš Vilniaus regiono, įsigydami pas mus sraigtinius pamatus galite išsinuomoti įranga savo projektui įgyvendinti.

Žemiau video apie sraigtinių pamatų įsukimo komplektą ir kaip atrodo įsriegiamo poliaus įsukimas. Tikras paprastas darbelis


Sraigtiniai pamatai, sraigtiniai poliai, sraigtinių polių įrengimas, sraigtinių pamatų įrengimas, sraigtinių polių montavimas, sraigtinių pamatų montavimas, įsriegiami pamatai, įsreigiamų polių įrengimas, įsriegiamų polių montavimas, pamatai terasoms, terasų pamatai, pagrindas terasai, atramos terasai, terasų poliai.

TOP

Augame ir ieškome naujų kolegų!

X