Terasos lentų tvirtinimai

Terasa – tai atviras mūsų namų kambarys lauke, o terasos grindys ir konstrukcija dažniausiai iš medžio. Tad mūsų Lietuvėlės oro sąlygomis lauko grindys gauna visko – ir vėjo, ir lietaus, ir saulės, ir šalčio, ir sniego… Nieko stebėtino, kad pas mus terasos achilo kulnas lentos ir jų tvirtinimas.

Dažniausiai pasitaikantys terasos lentų tvirtinimų tipai

  1. Vinys
  2. Standartiniai medsraigčiai, skirti lentas tvirtinti sukant juos per lentos viršų
  3. Nematomi tvirtinimai – įvairios kaladėlės, plokštelės, skirtos montuoti terasines lentas paslėptu būdu tarp lentų arba lentų apačioje
  4. Nematomi terasų tvirtinimai CAMO. Skirti montuoti lentas paslėptu būdu, įsukant savisreigius į lentas kampu

Vinys. Šiandien, kai technologijos ir montavimo technika taip pažengę į priekį, vinys terasų montavimui naudojamos retai. Nebent šaudomos dėl montavimo greičio. Kaip ten bebūtų, reika pasakyti, kad medis lauke (ir netik) judėjo ir judės, tad dėl nuolatinių matmenų pasikeitimų vinys ištraukiamos ir jas reikės nuolat perkalinėti. Tiesa, jei nematote tame nieko blogo, tai patikimas (ilgaamžiškumo prasme) ir pigus būdas montuoti terasos lentoms. Vinys terasoms turėtų būti specialios – žieduotos arba suktos, taip pat geriausia cinkuotos karštu būdu arba dar geriau nerūdyjančio plieno.

Standartiniai terasų medsraigčiai. Jei Jūs nieko prieš, kad terasos lentų tvirtinimai būtų matomi, tai patikimiausias būdas montuoti terasines lentas. Standartinių terasos medsraigčių būna įvairių, su antikoroziniu padengimu arba nerūdyjančio plieno. Paprasto plieno antikoroziniu padengimu varžtai dažniausiai naudojami minkštoms medžio rūšims, pvz. pušiai, o štai maumedį sukti su tokiais jau rizikinga, nebent siauras lentas. Kietmedžiui rekomenduojami tvirtinimai tik nerūdyjančio plieno, o prieš tai lentas geriausia pragręžti.

Nematomi tvirtinimai – įvairios kaladėlės, plokštelės. Dažnai tai sąlyginai brangūs tvirtimo elementai, taip pat jų montavimas sudėtingesnis ir užtrunka ilgiau jei tvirtinimas surpojektuotas prisukti prie lentos iš Apačios. Standartinės keladėlės, vadinami "Clips'ai" patogesnis sprendimas, jei lentos turi įpjovas šonuose. Tačiau abiem atvejais, jei sumontuotoje terasoje reikės išimti lentą iš vidurio, teks arba atsukti visas lentas iki jos, arba supjaustyti tą lentą. Na o estetine prasme šis montavimo būdas kokybiškas, nes grindys jau bus be matomų sraigtų ir artimesnės estetiškam vidaus grindų vaizdui be varžtų, tik su tarpeliais.

Paslėptas tvirtinimo tipas CAMO, suprojektuotas terasoms ir fasadams. Šis tvirtinimo tipas universalus ir išsiskiria tuom, kad galima praktiškai bet kurią terasinę lentą sumontuoti taip, kad teraso sraigtai nesimatytų. Technologija, kaip ir dauguma gerų inovacijų, grindžiama paprastumu, kai specialaus CAMO įrankio pagalba specialiai suprojektuoti terasų sraigtą nukreipiami šonu į terasines lentas. Tokiu būdu sraigtai nesimato, o jei reikia išmontuoti bet kurią terasos lentą, tai galima padaryti taip pat lengvai kaip prisukti nepažeidžiant visos terasos. Daugiau apie CAMO spauskite čia - CAMO TVIRTINIMAI.

Pateikti užklausą dėl terasos tvirtinimo elementų

________
camo, camo deck screws, camo irankiai kaina, camo marksman pro, camo medsraigciai, camo medsraigciai 60mm, camo nematoma terasos tvirtinimas, camo nematoma tvirtinimo sistema, camo nuoma, camo pasleptas tvirtinimas, camo protech 48 kaina, camo protech c4 medsraigciai, camo sistema kaina, camo terasiniai medsraigciai, camo terasiniai varztai, camo terasos tvirtinimas, camo terasos tvirtinimas, camo terasos tvirtinimo sistema, camo terasu tvirtinimas, camo terasu tvirtinimui, camo tvirtinimas kainos, camo tvirtinimai, camo tvirtinimai kaina, camo tvirtinimai nuoma, camo tvirtinimas, camo tvirtinimo, camo tvirtinimo elementai, camo tvirtinimo sistema, camo tvirtinimo sistema kaunas, camo tvirtinimo sistemos nuoma, camo tvirtinimo varztai, camo varztai, camo vilnius, nematoma tvirtinimų sistema terasoms camo, terasa camo kaina, terasiniai varžtai camos, terasos tvirtinimas camo, terasos tvirtinimo medsraigčiai bei įrankiai camo, terasu tvirtinimas camo, terasu varztai, varztai terasoms, varztai maumedzio terasai, sraigtai terasoms, medsraigčiai terasai, medsraigčiai terasoms, varžtai terasai, terasos medsraigčiai, terasų medsraigčiai, medsraigčiai terasai, medsraigciai terasoms, varžtai terasai, terasos medsraigčiai, terasų medsraigčiai, terasos medsraigčiai, medsraigciai terasoms, medsraigciai terasai, medsraigčiai terasai

TOP

Augame ir ieškome naujų kolegų!

X