Geležies sulfatas papilkins Jūsų terasą tolygiai ir greitai

Sumontavus terasą lentas patartina alyvuoti arba padengti kitais beplėveliniais produktais. Taip pat dažnai terasai suteikiamos spalvos. Tokiu atveju, jei norėsit išlaikyti terasą nuolat gražią, teks alyvuoti ar dažyti kasmet.

Namas ir taip reikalauja daug priežiūros ir įvairiausių darbų savaitgalį, tad vis daugiau žmonių projektuoja namus taip, kad visgi jie (namai) tarnautų mums, o ne mes jiems 🙂 (nors dažniausiai balansas pasiskirsto ties 50/50 riba). Todėl palieka terasos lentas natūralias, nieko nedengtas, tikėdamiesi, kad lentos nuo išorės poveikio ir UV spindulių greitai ir tolygiai papilkės. Pilkėja jos gana greitai, štai ar tolygiai, kitas klausimas. Dažniausia ne.

Senai buvau girdėjęs apie kažkokį magišką produktą, kurio pagalba galima tolygiai „nupilkinti“ lentas ir jų nereikės perdažynėti. Taip pat buvau girdėjęs, kad to „kažkokio“ produkto pavadinimas – cheminė fomulė. Pasirodo tai geležies sulfatas. Išgirdus pavadinimą suskaudo širdį ir iškart supratau esmę :). Vieną kart, kai įrenginėjome terasą balkone, pirma sumontavome terasos grindis, o tada ėmėmės metalinių turėklų. Ramiai, nieko nenutuokdami, nupjaustėme senus, porankius, laikiklius, kur reikėjo pašlifavome ir…ant visų grindų paskleidėme metalo dulkes…Savaitgalio naktį užlijo ir, kaip užsakovai sakė, šeštadienio rytą jie gavo šoką – visur kur užlijo lietus, maumedžio lentos papilkėjo (tad teko nušlifuoti visą naujai įrengtą terasą, todėl ir suspaudė širdį nuo pavadinimo 🙂 ).

Taigi produkto esmė – geležies dalelės, kurios pasklinda po medienos poras ir mediena nuo geležies spalvos papilkėja. Paskui dar ir saulė padaro savo.

Sausas vaizdas

Šlapias vaizdas

 

Išvada: puikiai veikiantis produktas, anot gamintojų, veikia ir kaip impregnantas! Ypač gražiai atrodo, kai mediena po to dar nutepama bespalve alyva.

Prekę įsigyti galite pas mus