MDS Terasos ieško naujų komandos narių!

Terasų centras - vizija, į kurią mūsų terasų traukinys pūškuoja sparčiai. Vieta, kurioje galima rasti nuo varžtelio iki medinės stoginės sudedamųjų, bei susikomplektuoti savo projektą čia ir dabar. Profesionali konsultacija bei Pasiekiamumas - tiek sandėlio, tiek pristatymo prasme, du ypač svarbūs sisteminiai dalykai, kuriais tikime.

 Visa tai, apgaubiant MDS moto - Love | Serve | Care, tikime, būsime visada reikalingi ir namų ūkiui, ir meistrui.

UAB MDS Terasos – terasų profesionalai. Koncentruota ir auganti įmonė savo srityje. Esame nedidelė įmonė, mažai biurokratijos, todėl visi čia išgirsti ir yra vietos kilti. Šiuo metu ieškome pastiprinimo beveik visuose skyriuose:

Eksporto vadybininkas (-ė)

Atlyginimas bruto nuo 2500 Eur.

Ieškome kolegos plėtojant mūsų atstovaujamus produktus ne tik Lietuvoje bet ir Europoje. Reikalingas gebėjimas bendrauti anglų, lenkų, rusų kalbomis.

Sandėlininko padėjėjas

Atlyginimas bruto nuo 1400 Eur.

Ieškome žmogaus, turinčio noro ir sveikatos, nebijančio fizinio darbo. Darbas sandėlyje su medienos gaminiais. Iškrovimas, surinkimas.

Rinkodaros vadovas (-ė)

Atlyginimas bruto nuo 2500 Eur.

Ieškome žmogaus, kurio "variklis" - strateginis mąstymas, gebėjimas vystyti ir kurti ilgalaikę bei trumpalaikę rinkodaros strategiją. Puikūs bendravimo įgūdžiai, iniciatyvumas, kūrybiškumas, gebėjimas savarankiškai organizuoti darbą, atsakingumas - vien tik pliusai, kurie labai vertinami.

Pardavimų vadovas (-ė)

Atlyginimas bruto nuo 3300 Eur + priedai.

Darbas su esamais ir naujų klientų paieška - pagrindinės užduotys pardavimų vadovui. Taip pat jūsų laukia elektroninės prekybos valdymas bei vystymas, prekių asortimento plėtojimas, gamintojų bei tiekėjų paieška.

Kontaktai užklausoms

El. paštas

ts@mdsterasos.lt

Telefonas

+370 600 70207

Arba užpildykite anketą!

Leave this field blank
 
Įkeliama... (0%)

Oops. A file with this name has already been uploaded.

Failo tipas neleidžiamas.

Failas per didelis

0/10 Įkeltą failų

TOP

Augame ir ieškome naujų kolegų!

X