MDS Terasos ieško naujų komandos narių!

Terasų centras - vizija, į kurią mūsų terasų traukinys pūškuoja sparčiai. Vieta, kurioje galima rasti nuo varžtelio iki medinės stoginės sudedamųjų, bei susikomplektuoti savo projektą čia ir dabar. Profesionali konsultacija bei Pasiekiamumas - tiek sandėlio, tiek pristatymo prasme, du ypač svarbūs sisteminiai dalykai, kuriais tikime.

 Visa tai, apgaubiant MDS moto - Love | Serve | Care, tikime, būsime visada reikalingi ir namų ūkiui, ir meistrui.

UAB MDS Terasos – terasų profesionalai. Koncentruota ir auganti įmonė savo srityje. Esame nedidelė įmonė, mažai biurokratijos, todėl visi čia išgirsti ir yra vietos kilti. Šiuo metu ieškome pastiprinimo beveik visuose skyriuose:

Pardavimų vadybininkas

Atlyginimas "ant popieriaus" nuo 2000 Eur.

Esame Terasų centras, kurio populiarumas Vilniuje augas kasdien, tad labai reikia pagalbos aptarnaujant įprastą klientų srautą, kur Jūs ir išmoksite apie pagrindinius mūsų produktus. O vėliau tikimės Jūsų pagalbos plėtojant mūsų atstovaujamus produktus ne tik Lietuvoje bet ir Europoje.

Sandėlininkas su patirtimi

Atlyginimas "ant popieriaus" nuo 1650 Eur.

Kasdien besikeičiančiame sandėlyje ypač trūksta netik gerų rankų, bet ir žmogaus, kuris puikiai suprastų sandėlio subtilybes, produktų priėmimus – iškrovimus ir atvirkšičiai – produktų surinkimą į komplektus ir išsiuntimo organizavimą.

Sandėlininko padėjėjas

Atlyginimas "ant popieriaus" nuo 1400 Eur.

Ieškome žmogaus, turinčio noro ir sveikatos, nebijančio fizinio darbo. Darbas sandėlyje su medienos gaminiais. Iškrovimas, surinkimas.

Pakavimo specialistas

Atlyginimas "ant popieriaus" nuo 1100 Eur.

Varžtų, alyvos, sraigtinių pamatų ir kitų smulkių prekių pakavimas prie stalo. Prekių surinkimas sandėlyje pagal važtaraštį, supakavimas kurjeriams.

Darbas studentams

5eur/val į rankas. Galimas "part time" susitarimas.

Pavasarį, sezono įkarštyje, kai būna nespėjame aptarnauti žmonių, labai praverstų tavo pagalba - parduotuvės vadybininkams, klientams sukomplektuoti prekes sandėlyje ir pristatyti į parduotuvę. Jei būsite gabus ir greitai mokysitės, labai džiaugsimės, jei ir patys galėsite aptarnauti mūsų klientus.

Kontaktai užklausoms

El. paštas

arminas@mdsterasos.lt

Telefonas

+370 677 01942

Arba užpildykite anketą!

Leave this field blank
 
Įkeliama... (0%)

Failo tipas neleidžiamas.

Failas per didelis

0/10 Įkeltą failų

TOP